26. aukció
Mikola András (1884-1970) Nagybányai vásár, 1912
79

Mikola András (1884-1970)

Nagybányai vásár, 1912

Olaj, vászon, 44x60 cm
Jelezve jobbra lent: Mikola
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

Kiállítva: Tavaszi kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1912. katalógus: 696.