4. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Nagyjaink arcképcsarnoka
145

Batthyány Gyula (1887-1959)

Nagyjaink arcképcsarnoka

Akvarell, papír, 60x60 cm
Jelezve balra középen: Batthyány
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

20

Batthyány Gyula (1887-1959)

Könyvtárszobában

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
88

Batthyány Gyula (1887-1959)

Ciprusi bazár

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft