36. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Nagykapu, kisfiúk, 1959
178

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Nagykapu, kisfiúk, 1959

Olaj, vászon, 60x55 cm
Jelezve balra lent: Ilosvai Varga I.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft