39. aukció
Plány Ervin (1885-1916) Nagymamám kertben, 1909
193

Plány Ervin (1885-1916)

Nagymamám kertben, 1909

Olaj, vászon, 93x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Plány Ervin 909
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria 29. árverés, 137. tétel

Kiállítva és reprodukálva:
•A Művészház 1909-1914. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2009. március 26. – július 26. katalógus: II.3.