45. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Nagymaros
10

Basilides Barna (1903-1967)

Nagymaros

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 800 000 Ft