12. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Nagymaros
189

Klie Zoltán (1897-1992)

Nagymaros

Olaj, vászon, 50x61 cm
Jelezve jobbra lent: Klie, hátoldalon: Klie Z. Nmaros
Kikiáltási ár: 320 000 Ft