69. Tavaszi Aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Nagymarosi szobámban, 1940-es évek
97

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Nagymarosi szobámban, 1940-es évek

Olaj, vászon, 60 x 80 cm
Jelezve balra lent: Bolmányi 194... (töredékes)
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

  • Bolmányi Ferenc képei 1946-47. év áprilisáig. Magyar Képzőművészek Szabad Szervezete, Budapest, 1947. május, kat. 16.