50. Jubileumi Aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Nagymarosi szobámban, 1945 körül
129

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Nagymarosi szobámban, 1945 körül

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Bolmányi
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
‣ Bolmányi Ferenc képei 1946-47. év áprilisáig. Magyar Képzőművészek Szabad-Szervezete, Budapest, 1947. május, katalógus: 16.