4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Ruzicskay György (1896-1993) Nagyváros
89

Ruzicskay György (1896-1993)

Nagyváros

Olaj, vászon, 80 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: Ruzicskay, Hátoldalon autográf felirat: Ruzicskay György "Nagyváros"
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft