6. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Nagyvárosi alkony, 1913
153

Berkes Antal (1874-1938)

Nagyvárosi alkony, 1913

Olaj, vászon, 63x79 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A. 1913
Kikiáltási ár: 450 000 Ft