72. Tavaszi aukció
Scheiber Hugó expresszionizmus városkép
151

Scheiber Hugó (1873-1950)

Nagyvárosi forgatag, 1910-es évek

Olaj, vászon, 59.5 x 47 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber Hugó
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft