74. Téli aukció
Berkes Antal nagyváros, utcakép
20

Berkes Antal (1874-1938)

Nagyvárosi utcakép

Olaj, papírlemez, 67 x 55 cm
Jelezve balra lent: Berkes
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft