66. aukció (2021. június)
Bornemisza László (1910-1995) Nap a város felett, 1973
22

Bornemisza László (1910-1995)

Nap a város felett, 1973

Olaj, farost, 51 x 37 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza L. 973
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft

82

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros, 1974

Kikiáltási ár: 340 000 Ft