4. aukció
Vesztróczy Manó (1875-1955) Napernyős hölgy a tengerparton, 1906
2

Vesztróczy Manó (1875-1955)

Napernyős hölgy a tengerparton, 1906

Olaj, vászon, 35,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Vesztróczy 1906
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Műcsarnok Tavaszi Tárlat 1907