18. aukció
Vajda Zsigmond (1860-1931) Napernyős hölgy katonával
29

Vajda Zsigmond (1860-1931)

Napernyős hölgy katonával

Olaj, vászon, 92x73 cm
Jelezve jobbra lent: Vajda Zsigmond
Kikiáltási ár: 750 000 Ft