24. aukció
Jámbor Lajos (1884-?) Napernyős hölgy
167

Jámbor Lajos (1884-?)

Napernyős hölgy

Olaj, vászon, 100,5x75 cm
Jelezve jobbra lent: Jámbor
Kikiáltási ár: 550 000 Ft