56. aukció (2017 október)
Balla Béla (1882-1965) Napfényben (Felsőbányai Bódi tó), 1927
40

Balla Béla (1882-1965)

Napfényben (Felsőbányai Bódi tó), 1927

Olaj, vászon, 87,5x108 cm
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Jelzés hátul: "Napfényben" Felsőbányai Bódi tó 1927 május hó Miklós főszolgabíró barátomnak őszinte tiszteletem jeléül
Balla Béla