1. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Napfényes erdei út
10

Kádár Géza (1878-1952)

Napfényes erdei út

Olaj, vászon, 64x84 cm
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

A képet Jurecskó László művészettörténész bírálta.