33. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Napfényes park
75

Tibor Ernő (1885-1945)

Napfényes park

Olaj, vászon, 64x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 600 000 Ft