75. tavaszi aukció
Kosztolányi Kann Gyula, utcakép
180

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Napfényes patakpart, 1910-es évek

Olaj, vászon, 42 x 56,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 600 000 Ft