48. aukció
Pittner Olivér (1911-1971) Napfényes utca, 1939
89

Pittner Olivér (1911-1971)

Napfényes utca, 1939

Olaj, vászon, 83x94 cm
Jelezve jobbra lent: Pittner 939.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft