26. aukció
Szigeti Jenő (1881-1944) Napfényes utcarészlet
77

Szigeti Jenő (1881-1944)

Napfényes utcarészlet

Olaj, vászon, 70,5x80,5 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft