A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Csók István (1865-1961) Napfürdő, 1938
95

Csók István (1865-1961)

Napfürdő, 1938

Olaj, vászon, 92x112 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Pusztakengyel 1938