4. aukció
Góth Móric (1873-1939) Napfürdőző lányok Bretagne-ban
1

Góth Móric (1873-1939)

Napfürdőző lányok Bretagne-ban

Olaj, vászon, 44,5x53,5 cm
Jelezve balra lent: Góth M
Kikiáltási ár: 190 000 Ft