8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gerzson Pál (1931-2008) Napkelte, 1978
25

Gerzson Pál (1931-2008)

Napkelte, 1978

Olaj, farost, 60 x 90 cm
Jelezve balra lent: Gerzson
Jelezve hátoldalon: Napkelte 1978
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft