57. aukció
Tornyai János (1869-1936) Naplemente
222

Tornyai János (1869-1936)

Naplemente

Olaj, papírlemez, 16x20,5 cm
Jelezve balra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft