62. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Naplemente
157

Járitz Józsa (1893-1986)

Naplemente

Olaj, vászon, 69x79,5 cm
Jelezve balra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft