74. Téli aukció
Schadl János expresszionizmus
162

Schadl János (1892-1944)

Naplemente, 1924

Olaj, papírlemez, 42 x 48 cm
Jelezve jobbra lent: S. J 924
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Éber Miklós gyűjteményében