64. aukció
Egry József (1883-1951) Naplemente, 1930
125

Egry József (1883-1951)

Naplemente, 1930

Akvarell, ceruza, papír, 29x21,7 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony 930
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft