74. Téli aukció
Iványi Grünwald Béla Balaton, tájkép
76

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Naplemente a Balatonnál

Olaj, fa, 65 x 80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
¦ BÁV 79. aukció (1989), 57. tétel