121 legszebb magyar festmény
Ligeti Antal (1823-1890) Naplemente Capri Szigetén, 1860
4

Ligeti Antal (1823-1890)

Naplemente Capri Szigetén, 1860

Olaj, vászon, 80x126 cm
Jelezve jobbra lent: Ligeti A. 1860