73. őszi aukció
Paál László Beilen, finomrealizmus
69

Paál László (1846-1879)

Naplemente (Est az erdőben; Beileni táj), 1871−1872

Olaj, vászon, 73,5 x 123 cm
Jelezve jobbra lent: L von Paál
Kikiáltási ár: 65 000 000 Ft
Becsérték: 120 000 000 - 160 000 000 Ft