Kortárs aukció
Frey Krisztián (1929-1997) Napló (Sanyi bácsi), 1968
54

Frey Krisztián (1929-1997)

Napló (Sanyi bácsi), 1968

Olaj, tus, ceruza, kréta, kollázs, papír, 43x30 cm
Jelezve jobbra lent: C.Frey
Kikiáltási ár: 280 000 Ft