10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Parrag Emil (1925-2019) Napnyugta, 1985
100

Parrag Emil (1925-2019)

Napnyugta, 1985

Olaj, farost, 60 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Parrag 985
Jelezve hátoldalon: Parrag Emil: Napnyugta
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

¦ Parrag Emil könyve: Életem és művészetem, 1925-2006, Budapest, 2006, 112. oldal