68. Aukció
Walleshausen Zsigmond (1888-1978) Napnyugvás, 1913
156

Walleshausen Zsigmond (1888-1978)

Napnyugvás, 1913

Olaj, vászon, 93 x 80 cm
Jelezve balra lent: Walleshausen
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

– Dér Tamás gyűjteményében

– Zsürimentes kiállítás a Művészházban. Művészház, Budapest, 1913, katalógus: 198.

Kiállítva és reprodukálva:
– A Művészház 1909-1914. Modern kiállítások Budapesten. Magyar Nemzeti Galéria, 2009/2, 51. oldal