56. aukció (2017 október)
Walleshausen Zsigmond (1888-?) Napnyugvás, 1913
61

Walleshausen Zsigmond (1888-1978)

Napnyugvás, 1913

Olaj, vászon, 93x80 cm
Jelezve balra lent: Walleshausen
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 300 000 Ft

Zsürimentes kiállítás a Művészházban. Művészház, Budapest, 1913. katalógus: 198.

Kiállítva és reprodukálva:
A Művészház 1909–1914.
Modern kiállítások Budapesten. Magyar Nemzeti Galéria,