19. aukció
Jeges Ernő (1898-1956) Nápoly, 1933
205

Jeges Ernő (1898-1956)

Nápoly, 1933

Akvarell, papír, 32x46 cm
Jelezve jobbra lent: Jeges Ernő Nápoly 1933
Kikiáltási ár: 120 000 Ft