51. aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Nápolyi halászok
63

Ligeti Antal (1823-1890)

Nápolyi halászok

Olaj, papír, vászonon, 44,5x68 cm
Jelezve balra lent: Ligeti
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft