17. aukció
Kerpel, Leopold (1818-1880) Nápolyi öböl háttérben a Vezúvval, 1864
49

Kerpel, Leopold (1818-1880)

Nápolyi öböl háttérben a Vezúvval, 1864

Olaj, vászon, 63,5x83,5 cm
Jelezve balra lent (hordón): L Kerpel 1864
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft