12. aukció
Egry József (1883-1951) Nápolyi részlet (Nápolyi ajtóban), 1930
83

Egry József (1883-1951)

Nápolyi részlet (Nápolyi ajtóban), 1930

Olaj, pasztell, papír, 51x62 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Napoli 930
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

Oeuvre jegyzék: Láncz Sándor: Egry József, 156. oldal, 274. tétel, Budapest, 1980.