26. aukció
Pap Emil (1844-?) Napos délután
16

Pap Emil (1844-?)

Napos délután

Olaj, vászon, 49,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: Pap Emil
Kikiáltási ár: 280 000 Ft