26. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Napos táj
153

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Napos táj

Olaj, vászon, 48x45 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 360 000 Ft