40. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Napos út
191

Nádler Róbert (1858-1938)

Napos út

Olaj, vászon papírlemezen, 27x43 cm
Jelezve balra lent: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 450 000 Ft