3. Grafikai aukció
Bor Pál (1889-1982) Napozók
31

Bor Pál (1889-1982)

Napozók

Akvarell, ceruza, papír, 19 x 28 cm
Jelezve jobbra lent: Bor Pál
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 150 000 Ft

– egykor Francois Gachot tulajdonában