32. aukció
Nádler István (1938-) Nappal és éjszakák, 1972
143

Nádler István (1938-)

Nappal és éjszakák, 1972

Olaj, vászon, 90x70 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler István 1972
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft