58. aukció
Csortos Elek József (1875-?) Napraforgók, 1930
216

Csortos Elek József (1875-?)

Napraforgók, 1930

Olaj, vászon, 102x83,5 cm
Jelezve jobbra fent: Csortos E József. 930, A kép hátoldalán: Pieta
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft