17. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Napraforgók
42

Litteczky Endre (1880-1953)

Napraforgók

Olaj, vászon, 46x54,5 cm
Jelezve balra lent: L E.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft