56. aukció (2017 október)
Nyilasy Sándor (1873-1934) Napsütés, 1911
141

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Napsütés, 1911

Olaj, vászon, 57x67,5 cm
Jelezve balra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft