54. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Napsütéses meseváros, 1972
137

Bornemisza László (1910-1995)

Napsütéses meseváros, 1972

Olaj, farost, 91x68 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza L. 972
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft