20. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Napsütéses táj
74

Boromisza Tibor (1880-1960)

Napsütéses táj

Olaj, vászon, 104x88 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft